درباره ملارد

معرفی شرکت

شرکت ملارد شهریار  با سرمایه گذاری بخش خصوصی در سال 1333 با بهره گیری از 100 گاو مولد فعالیت خود را آغاز کرد . در سال های بعد ظرفیت واحد بتدریج افزایش یافته و در سال 1365 با ظرفیت2272 راس گاو و گوساله  به تایید  سازمان دامپزشکی کشور رسیده است ،  در سال 1374 مدیریت این مؤسسه به شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی تحویل داده شد و  مؤسسه  در سال  1381 بنام شرکت کشت و دامداری ملاردشیر تغییر داده شد ، در سال 1391 پس از احداث دامداری جدید در شهرستان نظر آباد و انتقال دام به آن واحد ، طی صورت جلسه مجمع عمومی 25/3/92 شرکت به مرکزیت استان البرز و شهرستان نظرآباد شماره 2943 ثبت گردید.

بیانیه مأموریت

موضوع فعالیت شرکت ،کشاورزی و دامداری ، دامپروری و زراعی ، صنایع غدایی  بطور کلی شرکت میتواند در تمام عملیات و معاملات مالی تجاری و صنعتی که به طور مستقیم و غیر مستقیم به انحاء مختلف یا هر یک از موضوعات مشروحه فوق مربوط باشد  مبادرت نماید. شرکت کشت و دامداری ملاردشیر با قدمتی بیش از نیم قرن ، به وسعت حدود 200 هکتار که 160 هکتار اراضی زیر کشت جو ، ذرت ، یونجه و 40هکتار محوطه گاوداری با بهترین طرح ها و نقشه های روز دنیا ساخته شده است .  همچنین دارای یکی از بهترین گله های اصیل گاو هولشتاین است با توان نگهداری 5400 راس دام و زایش سالانه 2000 راس گوساله نر و ماده و سالن شیردوشی 80 راسی مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا می باشد ، کارخانه خوراک سازی مجهز به سیستم PLC  توان فعالیت در سه شیفت کاری تولید مقدار 144 تن کنستانتره مصرفی دام را در روز دارد . شرکت کشت و دامداری ملارد شیر با تولید روزانه 85 تن  شیر خام با راندمان تولید5/42 تن، یکی از بهترین رتبه در کشور از نظر میزان راندمان تولید به خود اختصاص داده است .

شیرخام ، گوشت ، تلیسه و کود محصولات تولید شده این شرکت می باشد ، شیر و فرآورده های آن جزء اصلی سبد غذایی جامعه  میباشد و روی منحنی عمر جامعه تأثیر مستقیم دارد از این نظر هدف بهینه سازمان این است که در جهت بالا رفتن سرانه مصرف شیر و مواد لبنی هموطنان عزیز کشورمان گام بردارد .

 مشتریان سازمان کارخانجات  صنایع  تبدیل لبنی می باشند ، که شیر خام  را فرآوری میکند  و در نهایت مشتری اصلی مردم جامعه هستند . بازار هدف سازمان در حال حاضر استان البرز ، تهران و دیگر استان های کشور است. میزان درصد چربی بالا و بار میکروبی پایین از خصوصیات منحصر به فرد شیرخام  شرکت کشت و دامداری ملارد شیر میباشد به همین سبب کارخانجات مطرح و بزرگ صنایع تبدیل لبنی با میل فراوان خواستار شیرخام شرکت کشت و دامداری ملارد شیر هستند. حیطه اصلی سازمان در تأمین خوراک دام می باشد که از 24  نوع کالا تشکیل می گردد ، بطورکلی سازمان تلاش دارد  خوراک دام را با مناسب ترین کیفیت و قیمت تهیه نماید ، به همین سبب سازمان همواره در صدد است  با مدیریت مناسب زنجیره تأمین ریسک تولید را به حداقل ممکن برساند. همچنین تلاش میگردد با بهره گیری از  مدیریت مطلوب و تغذیه اصولی دام نتایج تولید شیر را تا حد چشمگیری افزایش دهیم  و با رعایت و بکارگیری اصول اقتصادی ، مدیریت دامپروری و بهره وری  از عوامل مختلف و مؤثر  صیانت از دارایی های سهامداران را تضمین نماید . شرکت کشاورزی دامپروری ملارد شیر معتقد است ؛ با توکل برخداوند متعال و تکیه بر سه  عامل ؛ حمایت  سهامداران ، نیروی انسانی کارآمد و  نظام تحقیق و توسعه اثربخش دستیابی به چشم انداز محقق خواهد شد .

پروژه کارخانه خوراک سازی تمام اتوماتیکپروژه گاو داری 6 هزار رأسیپروژه سالن 315 رأسیپروژه استخر ذخیره سازی آب