افزایش سرمایه 1653 درصدی در شرکت ملاردشیر به ایستگاه آخر رسید

افزایش سرمایه 1653 درصدی در شرکت ملاردشیر به ایستگاه آخر رسید

 

شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر سرمایه خود را 1653 درصد افزایش میدهد .

جلسه‌ی مجمع عمومی فوق العاده شرکت کشاورزی و دامپروری ملاردشیر در روز دوشنبه 28 فروردین  با حضور 69 درصد اعضا با ریاست میثم امیرحسینی ، مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره برگزار شد.

در این جلسه با تصویب اعضاء، سرمایه شرکت به مبلغ 14٬022,025 میلیون ریال افزایش یافت.  افزایش سرمایه شرکت ملاردشیر معادل 13,222,025 میلیون ریال (1,653 درصد) و از محل تجدید ارزیابی دارایی های ثابت طبقه (زمین) به تصویب مجمع عمومی رسید.
این تصمیم به موجب رأی‌‌ سهامداران به عنوان یکی از مراحل ارتقاء سرمایه‌ی شرکت اتخاذ شد.
در این جلسه حامد شاهپوری ، نماینده هلدینگ کشت ، دام و صنایع لبنی تامین گفت : سهامداران شرکت ملاردشیر در طول دو سال گذشته  شاهد رشد حداقل 200 درصدی ارزش سهم خود بوده‌‌اند و همچنین شرکت توانسته خود را به رشد 72 درصدی درآمد برساند .

مهندس میثم امیرحسینی مدیرعامل شرکت ملاردشیر در جلسه مجمع عمومی فوق العاده این شرکت در خصوص افزایش سرمایه این شرکت اظهار داشت: این اقدام جهت  اصلاح ساختار مالی  نسبتهای مالی به منظور تسهیل در تامین مالی و نزدیک شدن ارزش بازار به ارزش ‌واقعی شرکت به منظور شفافیت صورت گرفته است.
مهندس امیرحسینی با بیان اینکه این افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی  200 هکتار زمین شرکت انجام شده است افزود: هم اکنون ارزش تابلوی شرکت ملاردشیر فقط با ارزش زمین‌های آن برابر است و ارزش کنونی بازار آن به یک هزار و 300 میلیارد تومان می‌رسد.

مدیرعامل ملاردشیر گفت: در حال حاضر، شرکت ملارد شیر روزانه 115 تن شیر تولید می‌کند و این شرکت طبق برنامه‌های خود قصد دارد با تکمیل پروژه های توسعه ای ، تولید خود را به 300 تن در روز افزایش دهد.
افزایش سرمایه مطرح شده و ارزش بازار ملارد شیر تا پایان سال گذشته به مبلغ 13٫672 میلیارد ریال رسیده است.
در این جلسه مقرر شد؛ مجمع عمومی سالیانه ملاردشیر با سرمایه‌ قبلی برگزار شود.

گفتنی‌ست؛ شرکت کشاورزی و دامپروری ملاردشیر از سال 1374 با سرمایه‌ی یک میلیون تومان تأسیس شد و پس از مراحل مختلف، به سرمایه‌ی 80 میلیارد تومان رسیده است. آخرین افزایش سرمایه در این شرکت در سال 1401 رخ داد.

 

 

 

افزایش سرمایه 1653 درصدی در شرکت ملاردشیر به ایستگاه آخر رسیدافزایش سرمایه 1653 درصدی در شرکت ملاردشیر به ایستگاه آخر رسیدافزایش سرمایه 1653 درصدی در شرکت ملاردشیر به ایستگاه آخر رسیدافزایش سرمایه 1653 درصدی در شرکت ملاردشیر به ایستگاه آخر رسیدافزایش سرمایه 1653 درصدی در شرکت ملاردشیر به ایستگاه آخر رسید