ضیافت افطاری کارکنان شرکت کشاورزی و دامپروری ملاردشیر

ضیافت افطاری کارکنان شرکت کشاورزی و دامپروری ملاردشیر

همزمان با میلاد امام حسن مجتبی کارکنان شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر همراه باخانواده‌ برای افطار گرد هم آمدند.
در این مراسم مدیر عامل، اعضاء هیأت مدیره، و حدود 500 نفر از کارمندان و کارگران ملاردشیر همراه خانواده‌هایشان حضور یافتند.


 مهندس میثم امیرحسینی مدیرعامل و  نایب رئیس هیأت مدیره‌ شرکت کشاورزی و دامپروری ملاردشیر طی سخنانی از تلاش‌ها و از خود گذشتگی‌های کارکنان این شرکت قدردانی کرد و تقویت روحیه ایثار و مجاهدت بین کارکنان را عامل مهم رشد و جهش تولید دانست .


مهندس امیرحسینی، نام‌گذاری سال 1403 به‌عنوان سال جهش تولید با مشارکت مردم را بعنوان اعلام بسیج عمومی در راستای جهش تولید عنوان کرد و با دعوت از کارکنان ملاردشیر در مجاهدت در این عرصه  افزود:   تاکیدات مقام معظم رهبری در سال‌های متمادی نسبت به مسئله تولید نشان می‌دهد که خط مقدم جهاد ،هموار عرصه اقتصادی و تولید است و ما باید با تلاش مجاهدانه پیشگامان این جهاد باشیم.


مدیرعامل ملاردشیر در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر تقویت روحیه ایثار و مجاهدت میان کارکنان شرکت ابراز امیدواری کرد که با افزایش مساعدت و همدلی بیشتر در محیط کار، شاهد آرامش همکاران در مسیر جهش تولید باشیم.


اجرای برنامه افطاری شرکت ملاردشیر را یوسف کرمی یکی از چهره‌های شناخته‌شده‌ی تلویزیون به عهده داشت که به همراه محمد مسلمی(عمو فیتیله) با برگزاری مسابقه و اجرای استندآپ کمدی  لحظات شادی را برای خانواده‌ی ملاردشیر مخصوصا کودکان به یادگار گذاشتند.
در ادامه این برنامه یکی از مداحان اهل بیت در مدح امام حسن مجتبی به مولودی خوانی پرداخت.
در پایان مراسم و هم‌زمان با ضیافت شام از طرف مدیرعامل و هیات مدیره شرکت به فرزندان کارکنان ، هدایا و جوایزی  اهدا شد.