حضور حداکثری کارکنان ملارد شیر پای صندوق اخذ رای سیار در شرکت

  حضور حداکثری کارکنان ملارد شیر پای صندوق اخذ رای سیار در شرکت

  با کمال مسرت، به اطلاع عموم می‌رسانیم که در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تمامی کارکنان شرکت کشاورزی و دامپروری ملاردشیر با حضور فعال خود در پای صندوق اخذ رای سیار، نمادی از وحدت و همدلی را به ثبت رسانده اند. این اقدام مبنی بر اراده قدرتمند کارکنان در تصمیم‌گیری‌های ملی و مشارکت گسترده‌ی آنان در امور سیاسی نه تنها بر پویایی فرهنگ سازمانی این شرکت بلکه نیز سبب پیشرفت کلان جامعه خواهد شد.


  مسئولیت و ترتیب این حمایت بزرگ، به شخص ارجمند اقای میثم امیرحسینی، مدیر عامل محترم شرکت ملاردشیر، تعلق دارد. ایشان با نقش فعال و برجسته‌ی خود، به عنوان مسئول اجرایی این اقدام تاریخی، تضمین کننده حضور جمعی و یکپارچه کارکنان در رونق انتخابات شده و این جشنواره را به یک تجربه‌ی بی‌نظیر تبدیل نموده‌اند.


  در واقع حمایت واحد کارکنان به همراه نقش فعال جناب اقای امیرحسینی در راه‌اندازی این رویداد مهم، علامتی از همبستگی و تعهد به ارتقاء فرهنگ شهروندی و شرکتی است. در همین راستا، باید تأکید کرد که این اقدام نه تنها نمایانگر توجه شرکت به مسائل سیاسی و اجتماعی است بلکه نشان دهنده‌ی پیشرفت آگاهی کارکنان در موضوعات کلان کشوری نیز می‌باشد.

  حضور حداکثری کارکنان ملارد شیر پای صندوق اخذ رای سیار در شرکتحضور حداکثری کارکنان ملارد شیر پای صندوق اخذ رای سیار در شرکتحضور حداکثری کارکنان ملارد شیر پای صندوق اخذ رای سیار در شرکت

  شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر

  آدرس : استان البرز ، شهرستان نظرآباد ، جاده نجم آباد ، بعد از روستای نجم آباد ، جاده سهیلیه، خیابان حکمت، نرسیده به شهرک کوروش

  تلفن : 02645313439 -- 02645313462

  ایمیل : info@malardshir.ir

  شبکه های اجتماعی