کارکنان و پرسنل شرکت ملاردشیر بمباران بیمارستان المعمدانی را محکوم کردند

  کارکنان و پرسنل شرکت ملاردشیر بمباران بیمارستان المعمدانی را محکوم کردند

  به گزارش روابط عمومی ملارد شیر - مدیرعامل،اعضای هیئت مدیره،پرسنل و کارکنان مجموعه شرکت کشاورزی و دامپروری ملاردشیر با تجمع و راهپیمایی درمحوطه این شرکت با نیمه برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران حملات ناجوانمردانه رژیم غاصب صهیونیستی به غزه از جمله بیمارستان المعمدانی را محکوم و باقرائت قطعنامه ای که به بخشی از آن به شرح زیر می باشد اعلام انزجار داشته اند ما مجموعه و پرسنل شرکت ملاردشیر ضمن محکوم کردن اقدامات سفاکان و جلادان کودک‌کش رژیم منحوس اسرائیل اعلام می‌کنیم

  1. اسرائیل رفتنی است و عملیات کوبنده مبارزان فلسطینی در یوم‌الله پانزدهم مهر اولین گام برای فرو ریختن بنیان‌های سست این رژیم منحوس است و ضربات مهلک و نابود کننده و قوی‌تر ملت به پا خاسته فلسطین برای حذف این جرثومه فساد در پیش است. به آمریکا هشدار می‌دهیم بیش از این برای حفظ و حیات رو به اضمحلال این ولیده منحوس و اسب مرده تلاش نکند. حضور در منطقه و اعزام ناو و انتقال تسلیحات، نه تنها خللی در اراده و عزم رزمندگان سلحشور فلسطینی ایجاد نخواهد کرد بلکه خشم بیشتر مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان را برانگیخته و جز تهدید منافع و افزایش نفرت بیشتر برای آمریکا و متحدان غربی و نهایتاً پشیمانی ارمغانی دیگری نخواهد داشت و سکوت و بی‌تفاوتی نسبت به این وحشیهای جنایتکار گناهی نابخشودنی است و سرشت زشت غربی‌هایی که سال‌ها در پس ژستهای دروغین حقوق بشر و انسان دوستی پنهان کرده بودند عیان شده است و سخن تاریخی ولی امر مسلمین یک سخن ماندگار و تاریخی خواهد بود که تا ابد شما را به محاکمه خواهد کشید و باید به تمام ملت‌ها و نسل‌ها پاسخ دهید و آن سخن بزرگ و ماندگار این است «شما با مردم فلسطین چه کردید؟»

  2.و زارت امور خارجه و دستگاه دیپلماسی کشور از طریق رایزنی و برقراری ارتباط با سران کشورهای اسلامی، سازمان‌های مرتبط و حامی فلسطین؛ شخصیت‌ها و فرهیختگان و کشورهای آزادی‌خواه، راهکارهای حمایت از مردم مظلوم غزه در حوزه‌ای مختلف را بررسی و اقدامات لازم برای جلوگیری از ادامه حرکت‌های وحشیگرانه رژیم منحوس و سفاک صهیونیستی صورت گیرد.

  3. صحنه امروز فلسطین و غزه مظلوم یک امتحان تاریخی برای تمامی جهانیان به ویژه سران کشورهای اسلامی است این رژیم خون آشام در پیش چشم جهانیان به جبران ضربه گیج کننده‌ای که از رزمندگان فلسطینی خورده است در نهایت پستی و رذالت به جنایات وحشیانه‌ای دست می‌زند که کمتر در تاریخ سابقه داشته است لذا باید با قطع منابع انرژی و مراودات اقتصادی و تحریم همه جانبه ضمن وادار کردن آن از ادامه کشتار انسان‌ها بویژه کودکان و زنان، در پایان بخشیدن به حیات ننگین این جرثومه فساد تسریع کرد.

  4. تمامی گروه‌های اسلامی در لبنان، مصر، عراق و دیگر کشورهای اسلامی ضمن آمادگی کامل برای هرگونه حمایت از مردم غزه، با فضاسازی مناسب خواستار حمایت‌های مردم و سران کشورهای اسلامی و کشور متبوع خود شوند.

  5. با توجه به حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی و محاصره کامل باریکه غزه، ضروری است هلال احمر جمهوری اسلامی با هماهنگی دستگاه‌های مسئول و انجام رایزنیبا مجامع بین‌المللی، اقدامات لازم برای کمک، حمایت و مداوای مجروحین حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه را فراهم نمایند.

  روابط عمومی شرکت کشاورزی و دامپروری ملاردشیر

  شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر

  آدرس : استان البرز ، شهرستان نظرآباد ، جاده نجم آباد ، بعد از روستای نجم آباد ، جاده سهیلیه، خیابان حکمت، نرسیده به شهرک کوروش

  تلفن : 02645313439 -- 02645313462

  ایمیل : info@malardshir.ir

  شبکه های اجتماعی